Fotografowanie

zarys-aparatnie boimy się wyzwań !zarys-aparat


 

Fotografia ślubna. Kompleksowa obsługa fotograficzna uroczystości ślubu i wesela, reportaż fotograficzny i sesja w plenerze. Zdjęcia w trakcie przygotowań do ślubu, błogosławieństwa rodziców, uroczystości ślubu w kościele lub w USC, wesele i plener. Bogata oferta albumów i fotoksiążek. Realizuję nietypowe zlecenia, zakres usługi dobieram do Państwa oczekiwań. Współpracuję z kamerzystami.

Fotografia dziecięca i rodzinna. Sesje noworodkowe, sesje niemowlęce, sesje dziecięce. Sesje dziecięce w studio i w plenerze, zdjęci dziecka, dziecka z rodzeństwem,  dziecka z rodzicami. Sesje okolicznościowe.

Fotografia ciążowa. Sesja fotograficzna z brzuszkiem. Zdjęcia przyszłych mam w studio i w plenerze.

Fotografia chrztu. Sesja fotograficzna uroczystości chrztu, również przygotowania do chrztu, sesja podczas spotkania rodzinnego, plener fotograficzny z udziałem rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych.

Fotografia Pierwszej Komunii Świętej. Reportaż fotograficzny podczas pierwszej komunii świętej, zdjęcia podczas przyjęcia rodzinnego, sesja plenerowa dziecka, dziecka z rodzeństwem, dziadkami, rodzicami chrzestnymi.

Fotografia biznesowa. Sesje fotograficzne dla firm i przedsiębiorstw (zdjęcia zarządów, rad nadzorczych, załogi, magazynów, biurowców). Fotorelacje i fotoreportaże z bankietów, konferencje prasowych i wydarzeń artystycznych. Zdjęcia portretowe członków zarządu, rad nadzorczych, prezesów, dyrektorów, kierowników, właścicieli firm małych i dużych. Profesjonalne zdjęcia do CV. Zdjęcia ważnych wydarzeń firmy zasługujących na profesjonalne udokumentowanie. Zdjęcia z imprez firmowych, które stanowią urozmaicenie strony internetowej przedsiębiorstwa, folderów czy informacji prasowych.

Fotografia architektury. Fotografia architektury, oferta do deweloperów, biur nieruchomości, inwestorów, firm z branży budowlanej, jednostek samorządowych, właścicieli hoteli, biur, apartamentów, mieszkań, domów do sprzedaży i na wynajem.

NIE fotografujemy na pogrzebach .


←USŁUGI